Silahlı Qüvvələrin Baş Qərargahının Baş Əməliyyatlar İdarəsinin Strateji Planlaşdırma İdarəsinin rəisi, polkovnik Armen Aramaisoviç Arustamyan
Silahlı Qüvvələrin Vətəndaş müharibəsi şöbəsinin müdir müavini, polkovnik Armen Yakovleviç Seyranyan
Silahlı Qüvvələrin Baş Təlim İdarəsinin Döyüş Hazırlığı Müdirliyinin rəisi, general-mayor Valerik Aşotoviç Köçəryan
Silahlı Qüvvələrin Təhsili Baş İdarəsinin Bədən Tərbiyəsi və İdman İdarəsinin rəisi, polkovnik Aram Zhoraevich Qrigoryan
Silahlı Qüvvələrin Baş Qərargahının şəxsi heyəti ilə iş üzrə Baş İdarənin işə qəbul şöbəsinin müdiri, polkovnik Hraç Ludvikoviç Stepanyan
Silahlı Qüvvələrin Baş Qərargahının Şəxsi Heyətlə İş Baş İdarəsinin Səfərbərlik İdarəsinin rəisi, polkovnik Gagik Benikoviç Gulyan
Silahlı Qüvvələrin Baş Qərargah Baş Kəşfiyyat İdarəsinin İnformasiya və Analitik İdarəsinin rəisi - Baş İdarənin rəis müavini polkovnik Levon Mişaevich Davidyan
Silahlı Qüvvələrin Baş Qərargah Baş Kəşfiyyat İdarəsinin Xüsusi Məqsəd və Hərbi Kəşfiyyat İdarəsinin rəisi, polkovnik Artak Asatryan
Silahlı Qüvvələrin Baş Qərargah Baş Kəşfiyyat İdarəsinin Elektron və Texniki Vasitələr Kəşfiyyat İdarəsinin rəisi, polkovnik Arthur Albertovich Tevanyan